O mnie/O blogu


Jestem 20-latką o imieniu Martyna. Odkąd pamiętam fascynuje mnie szeroko pojęta sztuka. Sama zajmuję się tworzeniem własnych artów posługując się przy tym tradycyjnymi technikami plastycznymi. Moje prace są częścią mnie, ponieważ wszystkie powstają pod wpływem emocji, jakie w danym okresie mną targają. Jest to moja pasja, która pozwala mi bez słów wyrażać siebie. Kształty, kreski, kolory, cienie, faktury robią to za mnie. Pewnie nasuwa wam się teraz pytanie: Dlaczego nie prowadzę, więc bloga artystycznego? Odpowiedź jest prosta- wolę rozwijać się na wielu płaszczyznach, nie ograniczając się do jednej dziedziny. Postanowiłam, więc spróbować swoich sił w pisaniu. A dlatego, że kocham czytać i długo rozmyślać… to stworzyłam bloga książkowego o nazwie CZYTAJ I MYŚL.


Logo bloga

Jestem amatorką, która pisze to, co myśli i co czuje po przeczytaniu danej książki. Moim priorytetem nie jest pisanie wylewnych recenzji, lecz opis moich ogólnych wrażeń po lekturze. Stąd skromne i luźne opinie na ich temat.  
Rozkoszą dla moich zmysłów są obrazy, grafiki, utwory, dzieła literackie, przedstawienia teatralne, produkcje filmowe, jak i otaczająca nas matka natura.  Uwielbiam patrzeć na to, co jest wokół. Podziwiam świat z różnych perspektyw, starając się znaleźć w szarej rzeczywistości coś, co mnie zachwyci.  Kocham zwierzęta. Jako technik ochrony środowiska, staram się być eko.


Moim mottem jest „żyć w zachwycie, z uśmiechem na twarzy, doceniając siebie i innych”

PS: Jeśli chcesz się ze mną skontaktować, możesz to zrobić drogą mailową pisząc do --------> carlli@onet.pl

Copyright © 2016 Czytaj i Myśl , Blogger